HIKOKI 782781 Starlock zaagblad MSU52PKR voor mutitools 26x52mm
Productomschrijving
  • Multi tool blad Starlock MSU52PKR
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte lemmet: 52 mm
  • Breedte: 26 mm
  • Dikte: 0,8 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: HIKOKI
  • EAN: 8717574051742
  • Artikelnummer leverancier: HIKOKI 782781
Lengte lemmet
52 mm
Breedte
26 mm
Dikte
0,8 mm